Fotokurzy

Fotokurzy

Nabízím fotografické kurzy v Českých Budějovicích pro začátečníky a pokročilé. Výhodou kurzů pro začátečníky a pokročilé je omezený počet šesti až osmi účastníků, kterým se může Jiří Tvaroh intenzivně. Ve spolupráci s Nikon školou nabízím mimo kurzy v Českých Budějovicích fotokurz věnovaný fotografování svateb. Dále několikrát do roka v Praze tématický fotokurz v centru Fotoškoda.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY FOTOKURZŮ, ROK 2018

(Termíny vypisuji v průběhu roku)

TÉMA KURZU
TERMÍN
POPIS OBSAZENOST CENA
Svatební foto v praxi 21. října 2018 Praha, Fotoškoda, 5 hod svatební workshop web partnera web partnera
Společenská fotografie 22. října 2018 Praha, Fotoškoda, 3 hod workshop web partnera web partnera
Fotografujeme svatby profesionálně 28. + 29. října 2018 CZ, Hluboká nad Vltavou, Hotel Štekl, Nikon škola web partnera web partnera
Začátečníci 3. + 4. listopadu 2018 České Budějovice, fotokurz pro začátečníky, cca 18 hod (sobota + neděle) 8/8 3800 Kč/os.

Fotografické kurzy České BudějoviceVYPISOVÁNÍ TERMÍNŮ, POUKÁZKY
Pokud vám termíny nevyhovují, jsou obsazené, nebo si ještě nejste jisti, napište mi. Zařadím vás mezi zájemce a při dalším vypsání termínů (pro začátečníky přibližně čtyřikrát ročně) se vám připomenu. Je také možné připravit dárkovou poukázku s platností 1 rok. Obdarovaný si pak vybere termín a zaměření dle svého uvážení.

PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU
Přečtěte si podmínky přihlášení a storna kurzů v Č. Budějovicích. Zašlete email s předmětem "kurz" na jiri@jiritvaroh.cz. Po mém potvrzení vaší žádosti jste zapsání.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE
Přečtěte si o průběhu kurzu na blogu - fotografické kurzy pro začátečníky a fotografické kurzy pro pokročilé.

ZÁKULISÍ, ŽIJÍCÍ KOMUNITA
Prohlédněte si na Facebooku profil kurzů. Najdete zde fotografie z aktuálních kurzů, výletů, a setkání. Účastí na kurzu fotografické poznání nekončí :)

TOPlist