Fotokurzy

Fotokurzy

Pořádám od roku 2012 fotografické kurzy v Českých Budějovicích pro začátečníky a pokročilé. Výhodou kurzů pro začátečníky a pokročilé je omezený počet šesti až osmi účastníků, kterým se může lektor Jiří Tvaroh intenzivně věnovat. Ve spolupráci s Nikon školou nabízím fotokurz věnovaný fotografování svateb. Dále několikrát do roka v Praze tématický (svatby, společenská fotografie) fotokurz v centru Fotoškoda.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY FOTOKURZŮ, ROK 2022, 2023

(Termíny vypisuji v průběhu roku)

TÉMA KURZU
TERMÍN
POPIS OBSAZENOST CENA
Začátečníci Č. Budějovice 5. + 12. března 2023 České Budějovice, fotokurz pro začátečníky, cca 18 hod (neděle + neděle) 8/8 přijímám náhrandíky 4800 Kč / os.
Pokročilý Č. Budějovice 19. + 26. března 2023 České Budějovice, fotokurz pro pokročilé, cca 18 hod (sobota + neděle) 6/8 4800 Kč / os.
Začátečníci Č. Budějovice 2. + 16. dubna 2023 České Budějovice, fotokurz pro začátečníky, cca 18 hod (neděle + neděle) 7/8 4800 Kč / os.
Svatební foto v praxi 18. června 2023 Praha, Fotoškoda, 5 hod svatební workshop Fotoškoda Fotoškoda
Společenská fotografie 19. června 2023 Praha, Fotoškoda, 3 hod workshop Fotoškoda Fotoškoda
Fotoexpedice Afrika 23. října až 9. listopadu 2023 Zažijte Namibii přes hledáček fotoaparátu. Zkušený průvodce a zkušený lektor za vámi :) Original Africa Original Africa

Fotografické kurzy České BudějoviceVYPISOVÁNÍ TERMÍNŮ, DÁRKOVÉ POUKÁZKY
Pokud vám termíny nevyhovují, jsou obsazené, nebo si ještě nejste jisti, napište mi. Zařadím vás mezi zájemce a při dalším vypsání termínů (pro začátečníky přibližně čtyřikrát ročně) se vám připomenu. Je také možné připravit dárkovou poukázku s platností 1 rok. Obdarovaný si pak vybere termín a zaměření dle svého uvážení.

PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU
Přečtěte si podmínky přihlášení a storna kurzů v Č. Budějovicích. Zašlete email s předmětem "kurz" na jiri@jiritvaroh.cz. Po mém potvrzení vaší žádosti jste zapsání.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE
Přečtěte si o průběhu kurzu na blogu - fotografické kurzy pro začátečníky a fotografické kurzy pro pokročilé.

INDIVIDUÁLNÍ KURZ
Pokud potřebujete řešit specifický problém - praxe v terénu, fotografování produktů vlastními silami, zařídit si ateliér či editovat fotografie. Školení je možné řešit on-line či osobně.

ZÁKULISÍ, ŽIJÍCÍ KOMUNITA
Prohlédněte si na Facebooku profil kurzů. Najdete zde fotografie z aktuálních kurzů, výletů, a setkání. Účastí na kurzu fotografické poznání nekončí :)

TOPlist