Fotokurzy

Fotokurzy

Nabízím fotografické kurzy v Českých Budějovicích pro začátečníky a pokročilé. Výhodou kurzů pro začátečníky a pokročilé je omezený počet šesti až osmi účastníků, kterým se může Jiří Tvaroh intenzivně věnovat. Ve spolupráci s Nikon školou nabízím mimo kurzy v Českých Budějovicích fotokurz věnovaný fotografování svateb. Dále několikrát do roka v Praze tématický fotokurz v centru Fotoškoda.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY FOTOKURZŮ, ROK 2019

(Termíny vypisuji v průběhu roku)

TÉMA KURZU
TERMÍN
POPIS OBSAZENOST CENA
Začátečníci 23. + 30. června 2019 České Budějovice, fotokurz pro začátečníky, cca 18 hod (neděle + neděle) 6/8 3800 Kč/os.
Fotografujeme svatby profesionálně 6. + 7. října 2019 ČR, Hluboká nad VLtavou, Hotel ŠStekl, Nikon škola web partnera web partnera
Svatební foto v praxi 13. října 2019 Praha, Fotoškoda, 5 hod svatební workshop web partnera web partnera
Společenská fotografie 14. října 2019 Praha, Fotoškoda, 3 hod workshop web partnera web partnera
Fotografujeme svatby profesionálně 31. 5. + 1. 6. 2020 Slovensko, Bratislava, Tomášov, Art Hotel Kaštieľ, Nikon škola web partnera web partnera

Fotografické kurzy České BudějoviceVYPISOVÁNÍ TERMÍNŮ, DÁRKOVÉ POUKÁZKY
Pokud vám termíny nevyhovují, jsou obsazené, nebo si ještě nejste jisti, napište mi. Zařadím vás mezi zájemce a při dalším vypsání termínů (pro začátečníky přibližně čtyřikrát ročně) se vám připomenu. Je také možné připravit dárkovou poukázku s platností 1 rok. Obdarovaný si pak vybere termín a zaměření dle svého uvážení.

PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU
Přečtěte si podmínky přihlášení a storna kurzů v Č. Budějovicích. Zašlete email s předmětem "kurz" na jiri@jiritvaroh.cz. Po mém potvrzení vaší žádosti jste zapsání.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE
Přečtěte si o průběhu kurzu na blogu - fotografické kurzy pro začátečníky a fotografické kurzy pro pokročilé.

ZÁKULISÍ, ŽIJÍCÍ KOMUNITA
Prohlédněte si na Facebooku profil kurzů. Najdete zde fotografie z aktuálních kurzů, výletů, a setkání. Účastí na kurzu fotografické poznání nekončí :)

TOPlist