Fotokurzy

Fotokurzy

Pořádám od roku 2012 fotografické kurzy v Českých Budějovicích pro začátečníky a pokročilé. Výhodou kurzů pro začátečníky a pokročilé je omezený počet šesti až osmi účastníků, kterým se může lektor Jiří Tvaroh intenzivně věnovat. Ve spolupráci s Nikon školou nabízím fotokurz věnovaný fotografování svateb. Dále několikrát do roka v Praze tématický (svatby, společenská fotografie) fotokurz v centru Fotoškoda.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY FOTOKURZŮ, ROK 2021

(Termíny vypisuji v průběhu roku)

Vzhledem k situaci ohledně koronaviru COVID-19 budou termíny kurzů a jejich realizace korigovány dle možností.

TÉMA KURZU
TERMÍN
POPIS OBSAZENOST CENA
Svatební foto v praxi 22. května 2022 Praha, Fotoškoda, 5 hod svatební workshop Fotoškoda Fotoškoda
Společenská fotografie 23. května 2022 Praha, Fotoškoda, 3 hod workshop Fotoškoda Fotoškoda
Začátečníci Č. Budějovice (plánuji termín) České Budějovice, fotokurz pro začátečníky, cca 18 hod (sobota + neděle) 0/8 3800 Kč/os.
Fotoexpedice Afrika odloženo 2022 (Koronavirus) Zažijte jižní Afriku přes hledáček fotoaparátu. Zkušený průvodce a zkušený lektor za vámi :) Original Afrika informační PDF
Fotografujeme svatby profesionálně odloženo (Koronavirus) Karlštejn, dvoudenní vyčerpávající kurz na svatební téma od a do z Nikon škola Nikon škola
Svatební portréty odloženo (Koronavirus) Karlštejn, odpolední fotografování portrétů: Karlštejn + lom Velká Amerika Nikon škola Nikon škola

Fotografické kurzy České BudějoviceVYPISOVÁNÍ TERMÍNŮ, DÁRKOVÉ POUKÁZKY
Pokud vám termíny nevyhovují, jsou obsazené, nebo si ještě nejste jisti, napište mi. Zařadím vás mezi zájemce a při dalším vypsání termínů (pro začátečníky přibližně čtyřikrát ročně) se vám připomenu. Je také možné připravit dárkovou poukázku s platností 1 rok. Obdarovaný si pak vybere termín a zaměření dle svého uvážení.

PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU
Přečtěte si podmínky přihlášení a storna kurzů v Č. Budějovicích. Zašlete email s předmětem "kurz" na jiri@jiritvaroh.cz. Po mém potvrzení vaší žádosti jste zapsání.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE
Přečtěte si o průběhu kurzu na blogu - fotografické kurzy pro začátečníky a fotografické kurzy pro pokročilé.

INDIVIDUÁLNÍ KURZ
Pokud potřebujete řešit specifický problém - praxe v terénu, fotografování produktů vlastními silami, zařídit si ateliér či editovat fotografie. Školení je možné řešit on-line či osobně.

ZÁKULISÍ, ŽIJÍCÍ KOMUNITA
Prohlédněte si na Facebooku profil kurzů. Najdete zde fotografie z aktuálních kurzů, výletů, a setkání. Účastí na kurzu fotografické poznání nekončí :)

TOPlist