Fotokurzy

Fotokurzy

Pořádám od roku 2012 fotografické kurzy v Českých Budějovicích pro začátečníky a pokročilé. Výhodou kurzů pro začátečníky a pokročilé je omezený počet šesti až osmi účastníků, kterým se může lektor Jiří Tvaroh intenzivně věnovat. Ve spolupráci s Nikon školou nabízím fotokurz věnovaný fotografování svateb. Dále několikrát do roka v Praze tématický (svatby, společenská fotografie) fotokurz v centru Fotoškoda.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY FOTOKURZŮ, ROK 2022

(Termíny vypisuji v průběhu roku)

TÉMA KURZU
TERMÍN
POPIS OBSAZENOST CENA
Svatební foto v praxi 9. října 2022  Praha, Fotoškoda, 5 hod svatební workshop Fotoškoda Fotoškoda
Společenská fotografie 10. října 2022 Praha, Fotoškoda, 3 hod workshop Fotoškoda Fotoškoda
Začátečníci Č. Budějovice 16. + 23. října 2022 České Budějovice, fotokurz pro začátečníky, cca 18 hod (neděle + neděle) 8/8 přijímám náhradníky 4400 Kč/os.
Pokročilý Č. Budějovice 29. + 30. října 2022 České Budějovice, fotokurz pro pokročilé, cca 18 hod (sobota + neděle) 7/8 4400 Kč/os.
Fotoexpedice Afrika 6. - 16. listopadu 2022 Zažijte jižní Afriku přes hledáček fotoaparátu. Zkušený průvodce a zkušený lektor za vámi :) Original Africa Original Africa
Svatební portréty termín nevypsán Karlštejn, odpolední fotografování portrétů: Karlštejn + lom Velká Amerika Nikon škola Nikon škola

Fotografické kurzy České BudějoviceVYPISOVÁNÍ TERMÍNŮ, DÁRKOVÉ POUKÁZKY
Pokud vám termíny nevyhovují, jsou obsazené, nebo si ještě nejste jisti, napište mi. Zařadím vás mezi zájemce a při dalším vypsání termínů (pro začátečníky přibližně čtyřikrát ročně) se vám připomenu. Je také možné připravit dárkovou poukázku s platností 1 rok. Obdarovaný si pak vybere termín a zaměření dle svého uvážení.

PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU
Přečtěte si podmínky přihlášení a storna kurzů v Č. Budějovicích. Zašlete email s předmětem "kurz" na jiri@jiritvaroh.cz. Po mém potvrzení vaší žádosti jste zapsání.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE
Přečtěte si o průběhu kurzu na blogu - fotografické kurzy pro začátečníky a fotografické kurzy pro pokročilé.

INDIVIDUÁLNÍ KURZ
Pokud potřebujete řešit specifický problém - praxe v terénu, fotografování produktů vlastními silami, zařídit si ateliér či editovat fotografie. Školení je možné řešit on-line či osobně.

ZÁKULISÍ, ŽIJÍCÍ KOMUNITA
Prohlédněte si na Facebooku profil kurzů. Najdete zde fotografie z aktuálních kurzů, výletů, a setkání. Účastí na kurzu fotografické poznání nekončí :)

TOPlist