Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Reklama

Na co se můžete při spolupráci těšit?

Na kvalitní fotky, krátký termín dodání a mou pomoc s kreativní a produkční stránkou focení.

Rád si na Vás udělám čas.

Spolupracuji s agenturami tak jednotlivci. Napožádání doporučím další specialisty - od vizážistky, kameramana, grafika, copywritera nebo odborníka na komplexní branding.

Po osobní či on-line schůzce analyzuji vaše potřeby. Probereme zamýšlené užití výsledných fotografií. V této fázi Vám sdělím cenu fotografování. Během dvacetileté praxe jsem řešil mnoho typů komerčních zakázek - přes korporátní klienty po řemeslníky. Jsem tak schopen Vám pomoci a nabídnout relevantní referenci.

Videopředstavení

Neuvěříte, s čím vším vám dokážu pomoci

Příběhy

Wienerberger

Image foto s produkty

V průběhu roku jsme se scházeli nad konceptem fotografií. Nakonec vše vyústilo v šestidenní fotografování, jež ztvárnilo příběhy třech rodin. Při focení jsme se přesouvali po lokacích nejen na jihu Čech, ale i do Plzně.

Snímky se objevily v kalendáři, ceníku, letácích a on-line..

Zajímá vás, jak vše vznikalo? Přečtěte si celý příběh včetně fotek ze zákulisí

Celý příběh

Truhlářství Fencl

Produkty, výroba, lidé

Někdy si říkám, že bych měl já zákazníků platit za tu možnost, fotografovat jejich výrobky. Studiové snímky produktů vznikaly celý den. Následně jsem fotil části výroby pro jednotlivé sekce nového webu.

Stejně jako focené produkty jsem pořizoval řemeslně kvalitní festovní fotky!

Celý příběh

Nema

Výroba, realizace, lidé

Oslovila mne společnost Wextra Communications s. r. o. jež tvořila strategii online komunikace a webové stránky pro dřevostavební firmu NEMA, spol. s r.o.

Měl jsem na starosti fotografování pro několik oblastí — šlo například o snímky materiálů, dřevostavebních panelů či vazníků. Během roku jsem pak množství fotografií několikrát doplnil dokumentacemi realizací zakázek.

Celý příběh

Wienerberger

Produkty v přírodě

Myšlenka byla, aby fotky vznikly na místech atraktivních pro turisty a příroda v onom místě vysthihla dané roční období. Nakoupil jsem neutrální šedé filtry, naučil sem se tahat těžký stativ a brzy ráno vstávat ;-)

Ne vždy bylo fotografování úplně jednoduché. Trochu toho adrenalinu jsem zažil při focení pro měsíc listopad z rybářské lodičky (ale výsledná fotka stojí za to).

Celý příběh

Edikt

Realizovaná stavba - nádraží

Počkal jsem si na vhodné počasí a stálo to za to. Brzké ráno, slunečno, to vše fotkám svědčilo. Samozřejmě musím souhlasit, že rekonstrukce železniční stanice v Horažďovicích od společnosti Edikt a.s. v duchu dob minulých se mi velmi líbí.

Během dvou hodin fotografování vzniklo několik desítek snímků - celky, detaily, interiéry, exteriéry. Rozhodující je vhodné počasí.

Celý příběh

Residence Lipno

Ubytování v zimní sezóně

Pro Residenci Lipno jsem v minulosti fotografoval interiéry v zimě, kdy jsme zapalovali krby v jednotlivých apartmánech. Vznikly také fotografie v létě, které můžete převážně vidět na webu Residence Lipno nebo ve skládací brožurce o ubytování. Zbývaly nám fotografie zimní atmosféry s výhledem ven, pro které jsme si zvolili to správné počasí - samozřejmě po několika přesunech termínů focení ;-)

Celý příběh

Iljuk Dental Studio

Soukromá zubní ordinace

Z návštěvy zubní ordinace mívá veřejnost obvykle obavy. Já ji raději navštěvuji s fotoaparátem :)

Myslím si, že v Iljuk Dental Studio se bát nemusíte. Krásné místo na náměstí v Krásné Lípě, stejně tak se vám bude líbit uvnitř. Sourozenci Jana a Anatolij pracují s nejmodernějším vybavením společně s dalšími členy týmu.

Celý příběh

Jihočeská univerzita

Zimní semestr

Fotografování bylo, stejně jako v minulých letech, produkčně náročnější. Řešil jsem casting na komparzisty, smlouvy, plánování..

Ve 3 dnech jsme fotili na 8 fakultách - a to na každé z ních na několika rozdílných lokacích. V exteriéru se mi povedlo chytnout snad jediný sníh, při foceni uvnitř jsme zimní atmosféru dotvářeli zejména oblečením. Prohlédněte si zákulisní foto ;-)

Celý příběh

Pletená móda Podolská

Exteriér a interiér prodejny

V Borovanech sídlí rodinná firma jež z kvalitní australské vlny merino, dle vlastních návrhů, plete módní kousky od šály po kabát. Navštívit je můžete na webu Podolská Fashion.

Fotografie jsou ze dvou kamenných prodejen na exkluzivních adresách v Českých Budějovicích a v Českém Krumlově.

Celý příběh

Betonpres

Snímky ilustrující výrobu

Soustředili jsme se zejména na faktickou kvalitu záběru - aby vystihoval to podstatné se zajímavým výtvarným přesahem.

Snímky našly užití v novém katalogu Betonpres, jako podkres při rozhovoru Michala Ponce ve Snídani na Nově, na webu společnosti a sociálních sítích.

Celý příběh

Acond

Výrobce tepelných čerpadel

Společně jsme naplánovali snímky, které budou ilustrovat jednotlivé procesy výroby tepelného čerpadla ve firmě Acond. Od návrhu, výroby, balení, expedice a servisu.

Vymyslel jsem si také image snímky hotového výrobku přímo ve výrobní hale. Zde jsem pro zajímavost použil 6 záblesků a mlhostroj. Fotce předcházela více než hodinová příprava, deaktivace hasícího čidla a další opatření :)

Celý příběh

e.on

Foto pro HR oddělení

HR oddělení společnosti E.ON využije snímky pro komunikaci pracovních příležitostí na sociálních sítích a v tištěné podobě na plakátky a roll-upy.

O fotografie projevil zájem také mateřský koncern, takže snímky najdou uplatnění i mimo ČR.

Celý příběh

/

Ceny

Ceny začínají od 3 tisíc Kč. Připravím Vám podrobnou cenovou nabídku po nezávazné osobní či on-line schůzce.

Těším se na spolupráci ;-)

Logo Jiří Tvaroh Photographer