Fotokurzy

Fotokurzy

Nabízíme fotografické kurzy v Českých Budějovicích pro začátečníky a pokročilé. Výhodou našich kurzů pro začátečníky a pokročilé je omezený počet osmi účastníků, kterým se věnují dva lektoři. Ve spolupráci s Nikon školou nabízím mimo kurzy v Českých Budějovicích fotokurz věnovaný fotografování svateb. Dále několikrát do roka v Praze tématický fotokurz v centru Fotoškoda.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY FOTOKURZŮ, ROK 2017

(Termíny vypisujeme v průběhu roku)

TÉMA KURZU
TERMÍN
POPIS OBSAZENOST CENA
Svatební foto v praxi 8. října Praha, Fotoškoda, 5 hod svatební workshop web partnera web partnera
Společenská fotografie 9. října Praha, Fotoškoda, 3 hod workshop web partnera web partnera
Začátečníci 22. + 29. října České Budějovice, fotokurz pro začátečníky, cca 18 hod (neděle + neděle) 6/8 3800 Kč/os.

Fotografické kurzy České BudějoviceVYPISOVÁNÍ TERMÍNŮ, POUKÁZKY
Pokud vám termíny nevyhovují, jsou obsazené, nebo si ještě nejste jisti, napište nám. Zařadíme vás mezi zájemce a při dalším vypsání termínů (pro začátečníky přibližně šestkrát ročně) se ozveme s aktuální nabídkou. Je také možné připravit dárkovou poukázku s platností 1 rok. Obdarovaný si pak vybere termín a zaměření dle svého uvážení.

PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU
Přečtěte si podmínky přihlášení a storna kurzů v Č. Budějovicích. Zašlete email s předmětem "kurz" na jiri@jiritvaroh.cz

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE
Uložte si podrobnější informace o obsahu a průběhu kurzů případně si o průběhu kurzu přečtěte na blogu - fotografické kurzy pro začátečníky a fotografické kurzy pro pokročilé.

ZÁKULISÍ, ŽIJÍCÍ KOMUNITA
Prohlédněte si na Facebooku profil kurzů. Najdete zde fotografie z aktuálních kurzů, výletů, a setkání. Účastí na našem kurzu fotografické poznání nekončí :)

TOPlist