Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Fight Club, II.

Před sedmi lety jsem již pro Fight Club obdobné fotografie pořizoval. A musím říct, že jsem s nimi byl tenkrát spokojen. O to byla pro mne větší výzva, jak uchopit další fotografování. To nakonec probíhalo celé odpoledne a musím říct, že jsme si ho všichni užili. Techniku jsem čistil možná skoro hodinu než jsem ji mohl naložit do auta :)

Myslím, že se nám to povedlo a není to jen má práce. Úžasné bylo nasazení jednotlivých sportovců i vedoucího Petra Benýška. Nic nebyl problém, byly iniciativní a odolní. Svými názory a asistencí nás také podpořil grafik Aleš Dokulil ze združení grafiků gra-m. A neposlední řadě musím poděkovat p. Prášilovi ze společnosti Motor Jikov. Společnost nám umožnila, za dodržení přísných bezpečnostních pravidel, fotografovat v atraktivním prostředí sléváren - děkujeme! Všichni fotografové, reportéři a uměleckou můzou políbení návštěvníci jsou totiž pokaždé nadšeni z industriálních prostor slévárny. MJG má však i jiné divize, ješ jsou velmi moderní, technologicky vyspělé a čisté - stačí se podívat na foto z kalendáře roku 2016.

Cílem bylo vystihnout snímky jednotlivé kategorie sportů, které Fight Club nabízí. Každá lokace je lazena do jiných barevných tónů a jako pojítko slouží onen akční "prach" podporující dynamiku sportů. Snímky se promítnou do nově připravovaného webu, byly použity na billboardech či jako výzdoba nově zrekonstruovaného interiéru klubu.

Předchozí článek Následující článek