• Fight Club, II.

    05.01.2018

    Před sedmi lety jsem již pro Fight Club obdobné fotografie pořizoval. A musím říct, že jsem s nimi byl tenkrát spokojen. O to byla pro mne větší výzva, jak uchopit další fotografování. To nakonec probíhalo celé odpoledne a musím říct, že jsme si ho všichni užili. Techniku jsem čistil možná skoro hodinu než jsem ji mohl naložit do auta :)

    Myslím, že se nám to povedlo a není to jen má práce. Úžasné bylo nasazení jednotlivých sportovců i vedoucího Petra Benýška. Nic nebyl problém, byly iniciativní a odolní. Svými názory a asistencí nás také podpořil grafik Aleš Dokulil ze združení grafiků gra-m. A neposlední řadě musím poděkovat p. Prášilovi ze společnosti Motor Jikov. Společnost nám umožnila, za dodržení přísných bezpečnostních pravidel, fotografovat v atraktivním prostředí sléváren - děkujeme! Všichni fotografové, reportéři a uměleckou můzou políbení návštěvníci jsou totiž pokaždé nadšeni z industriálních prostor slévárny. MJG má však i jiné divize, ješ jsou velmi moderní, technologicky vyspělé a čisté - stačí se podívat na foto z kalendáře roku 2016.

    Cílem bylo vystihnout snímky jednotlivé kategorie sportů, které Fight Club nabízí. Každá lokace je lazena do jiných barevných tónů a jako pojítko slouží onen akční "prach" podporující dynamiku sportů. Snímky se promítnou do nově připravovaného webu, byly použity na billboardech či jako výzdoba nově zrekonstruovaného interiéru klubu.

Blog menu
TOPlist