Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Zuzka a Adam

Nevěstu Zuzku jsem již znal z Event agentury Still production, ale o Adamovi jsem nevěděl nic. Bylo úžasné, se dozvědět jeho příběh.

Adam je skvělý kuchař a se Zuzkou se znají již z dob studií. začal svou kariéru v ambiciózní restauraci Le Jardin, v jedné z prvních gurmánských restauracích v Jižních Čechách. Zde působil 4 roky. Následně zamířil do jedné z nejlepších hotelových restaurací ve Skandinávii s mnoha oceněními, na švédskou riviéru do městečka Kivik. Své 3,5 leté působení v multikulturním týmu ukončil na pozici Executive Sous Chef. Poté se vydal na cesty Asií, kde ho nejvíce zaujala japonská kuchyně. Právě v Japonsku pracoval a sbíral inspiraci u nejvěhlasnějších místních kuchařů.

Na jejich svatbu jsem se moc těšil a nezklamala. Ochutnejte přes fotografie to množství emocí, které jsem zvýraznil černobílou podobou snímků. Můžete si také představovat chuť jídel, které připravoval Adamovo tým a já jsem měl možnost je ochutnat. Pokud byste chtěli na svou akci něco speciálního, neváhejte Adama oslovit :)

Předchozí článek Následující článek