Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Vánoční výlet

Jednou za čas chci publikovat i něco ze svého soukromí.. abyste viděli, jak vypadám, jak trávím volný čas, co mne baví.. a aby vám toto vše napovědělo, že focení se mnou vás také bude bavit.

S přítelkyní Alenkou jsme se rozhodli období mezi svátky (bez sněhu) strávit cestováním po severních Čechách a Moravě. Rozhodnutí o tom kde bydlet a stravovat se padlo na restauraci a penzion U Zběhlíka, která v pořadu Ano Šéfé! dostala 3 hvězdy. Na obrázku můžete vidět kohoutka na víně, vepřové medailonky..

Další den jsme navštívili papírny Velké Losiny, kde do dnešního dne vyrábějí papír ručně pro speciální příležitosti. Prošli jsme si muzeum a zakoupili obálky z ručně vyráběného papíru na fotografie, které předávám klientům tištěné. Onen večer jsme zakončili vánoční prohlídkou hradu Bouzov a opět vydatnější večeří v U Zběhlíka.

Další den jsme se přesouvali přes návštěvu ZOO ve Dvoře Králové (vstupné mezi svátky 10 Kč) do malebné chalupy v Podkrkonoší. Před spaním jsme ještě stihli večerní lyžování. Následující den jsem se vyřádil při focení přírody v Ratibořicích a různých zajímavých struktur..

Předchozí článek Následující článek