Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Babovřesky 3

Byl jsem osloven pořídit foto ze zákulisí jedním z partnerů filmu, který spolupracoval se štábem i při předchozích dílech. Protože teprve včera jsem film shlédl a po premiéře minulý týden už snad fotkami nic neprozradím, zveřejňuji je s půlročním zpožděním.

Bylo zajímavé sledovat, že akční scénka zapálení brány, kadibudky a předávání ocenění se točila 2 dny, ale ve filmu zabrala cca 3 minuty. Pro mne jako člověka "částečně z branže" bylo také inspirativní sledovat práci týmů rekvizitářů, osvětlovačů, kameramanů, režiséra, herců i neherců.

Byl jsem na natáčení 2 velmi horké letní dny. A za ty dny, jsem se dozvěděl, že Lukáši Langmajerovi se neřekne jinak než Langoš. Že ty nejslavnější osobnosti - Lucie Vondráčková a Zdeněk Troška když zjistili, že nejsem z Blesku, jsou velmi přátelští a ochotní nechat se vyfotit s neznámými lidmi. Že když se natáčel na zvláštní záběr jen potlesk a dialogy, tak se čekalo, aby nejel v okolí žádný traktor, letadlo a vypínalo se chlazení od opočenské zmrzliny.

Celkově mi vše přišlo velmi klidné, uspořádané. Každý věděl, co má dělat. Žádné stresové situace, ve velkém horku všichni stále pili, chodili si pro zmrzlinu, na oběd, svačinu.. :)

Předchozí článek Následující článek