Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Školení prodejců techniky Nikon

V říjnu během 5 dní mi prošlo "pod rukama" téměř 200 účastníků školení. Byl jsem totiž osloven společností Nikon s žádostí o spolupráci na školení prodejců fototechniky.

Aby školení nebylo v onom "nudném-povinném" stylu, tak je Nikon přípravil v návaznosti na svatební tématiku. Proto si pozvali mne, jako zvláštního hosta z praxe :)

Každý účastník dostal na začátku Nikon paměťovou kartu, kterou si přenášel mezi jednotlivými workshopy. První byl věnovaný portrétu v přirozeném osvětlení s důrazem na pevná skla - vedl jsem já a Michael - školitel techniky Nikon. Další nezbytnou součástí byla nevěsta s ženichem, má manželka jako asistentka a vizážistka. Druhý s tématem Macro vedl Jakub Valdivia, třetí s tématem dynamická fotografie s využitím umělého osvětlení vedl Vojta Kubec. A poslední workshop věnovaný natáčení videa a soustředěním se na akční momentky vedl Filip Barták - školitel techniky Nikon.

Specialitou byl noční workshop věnovaný kreslení světlem. Účastníci měli možnost půjčit si nepřeberné množství techniky a já měl možnost účastnit se takovéto velké akce. Děkuji!

Předchozí článek Následující článek