• Fotoškoda: Svatební fotografie v praxi

  13.05.2016

  V neděli začátkem května proběhl v centru Fotoškoda workshop na téma Svatební fotografie v praxi. Jednalo se o odpoledne, které jsme začali teoretickým a inspirativním úvodem. Zajímají vás postřehy z praxe? Na co si dát pozor, co je důležité na svatebních fotkách vystihnout? Pak si najděte čas na jeden z dalších workshopů :)

  Velký důraz jsem se snažil opět klást na individuální přístup k účastníkům. Na začátku jsem se při vzájemném představování dozvěděl, že některé z nich čeká focení svatby kamarádům již za pár měsíců. Proto jsme rozebírali konkrétní možné situace a probírali postupy jak je řešit.

  Chtěl bych poděkovat centru Fotoškoda za vstřícnou pomoc při organizaci, Alče a Oldovi (ženich s nevěstou) za nasazení, účastníkům za nadšení, rosničce za to že vyšlo slunečné počasí a mému týmu (manželka Alča a já) za vloženou energii :)

  (Na posledním snímků ze zákulisí se pokouším asi 5 min. zasunout compact flash akrtu do značkové čtečky. S mým technickým talentem po vysílení zjišťuji, že je ohnut jeden z pinů čtečky).

  Reakce účastníků, které mi byly přeposlány:
  Martina: "..svatební workshop jsem si moc užila :) !!! Jirka Tvaroh je úžasnej fotograf i lektor. Novomanželé také úžasný :) ".
  Petr: "... kurz byl opravdu báječný. Už se těším na něco příštího".
  Honza: "Jední dechem - super akce :-) "

Blog menu
TOPlist