O mně

O MNĚ

Jiří Tvaroh sám sebe nazývá univerzálním fotografem. Snaží se precizně zachycovat jak svatební snímky, tak komerční fotografie. Klade důraz na kvalitu výsledku, přání klienta a zohledňuje užití výsledné fotografie. Shlédněte průřez tvorby fotografa Jiřího Tvaroha.

Vážněji fotografovat začal ve svých 17 letech. Nyní fotí na volné noze 20 let.

Fotograf Jiří Tvaroh se zaměřuje na svatební a komerční fotografie. Je vyhledávaným svatebním fotografem, který působí nejen po celé České republice ale i v zahraničí. Můžete si tak pro zajímavost prohlédnout jeho svatební fotografie z italských Benátek nebo z Rakouska. Patrioti si mohou prohlédnout česko-kanadskou a stylově vousatou svatbu na statku.

Pro zákazníky z komerční sféry založil s kameramanem Petrem Baštářem projekt 2VISIONS, který se specializuje na firemní klientelu v oblasti fotografické a video produkce.

Dalším významným projektem Jiřího Tvaroha jsou fotografické kurzy pořádané od roku 2012 ve městě České Budějovice. V roce 2014 se stal jednou z tváří centra Fotoškoda, jež se řadí mezi největší prodejny fototechniky v Evropě. V roce 2015 se stal lektorem Nikon školy, kde se specializuje na svatební fotografii. Od roku 2017 organizuje setkání profesionálních jihočeských fotografů napříč jejich zaměřením. V roce 2020 poskytl několik rozhovorů zejména se zaměřením na svatební fotografii. Pod hlavičkou společnosti Fotoškoda na blogu a v časopise Font. Jako videozáznam Jak fotit svatby pod záštitou firmy Nikon,  dále beseda čtyřech svatebních fotografů (Megapixel), a účast v pořadu Spoušť firmy Fotolab.

 Jiří Tvaroh - Nikon škola  Jiří Tvaroh - tvář centra Fotoškoda  Jiří Tvaroh - fotograf roku
TOPlist