Ceník

Ceník

Rád Vám zašlu podrobný ceník. Nejčastěji se cena za focení svatby pohybuje mezi 10 -  25 tis. Můžeme se následně osobně sejít a celé fotografování probrat - stačí mne kontaktovat.

Od 10 000 Kč

FAQ svatební fotografie

Prečtěte si nejčastější otázky a odpovědi které dostávám ohledně svatebního fotografování.

Co o nás říkají novomanželé zE svatební sezóny 2020?

Shlédněte krátké video, kde se jednotlivé dvojice vyjadřují ke spolupráci s námi. Dozvíte se informace o tom, co řešili při výběru svatebního fotografa a jak spolupráce s námi probíhala.

 • Sdělíte představu
 • Nezávazná schůzka
 • Konkrétní nabídka

Cena je závislá na délce focení, použité technice, retuších, případných honorářích modelů, nákladů na vizážisty apod. Protože potřeby každého klienta jsou odlišné, potřebuji je nejdříve poznat. Vše si ujasníme na osobní nezávazné schůzce a následně pro vás připravím cenovou nabídku. 

Chcete vidět ukázku? Prohlédněte si hlavní galerii fotografií pro firmy, které pořídil fotograf Jiří Tvaroh. Nezapomeňte, že fotografie je možné pod jejich popisem dále rozkliknout na podrobnější informace a další fotografie z konkrétní realizace.

Pro více ukázek se specifikovaným zadáním a výsledkem práce navštivte stránky www.2visions.cz, kde prezentuji svou komerční fotografickou tvorbu spolu s kameramanem Ing. Petrem Baštářem a jeho komerčními zakázkami.

Od 7 000 Kč

 • Maturitní plesy
 • Konference
 • Sportovní události
 • Dokument
 • Koncerty

Kontaktujte mne pro cenovou nabídku Vaší akce. Cena se obvykle odvíjí od délky focení a cestovného z Č. Budějovic.

Fotograf na maturitní ples? Fotografuji je zejména v Českých Budějovicích a celých jižních Čechách. Uveďte prosím počet studentů a datum plesu - sdělím Vám obratem přesnou cenu.

Rádi byste viděli ukázku z plesu? Prohlédněte si fotografie z maturitního plesu SOŠ veterinární, mechanizační a zemědělské s právem SJZ v Metropolu.

Chcete vidět ukázky z repotáží? Prohlédněte si hlavní galerii reportážních a dokumentárních fotografií, které pořídil fotograf Jiří Tvaroh. Nezapomeňte, že fotografie je možné pod jejich popisem dále rozkliknout na podrobnější informace a další fotografie z konkrétní realizace.

Od 7 000 Kč

 • k dispozici ateliér
 • volitelně vizážistka
 • volitelně kadeřník
 • na svatební oznámení

Výsledné fotografie využijete jako dárek, na sestavení svatebního oznámení, případně jen tak na památku. Můžeme využít fotografický ateliér v centru Českých Budějovic, nebo fotografovat exteriéru.

V exteriéru to nejčastěji bývá oblíbené místo v přírodě případně jakákoli jiná lokace pro vás zajímavá. V ateliéru vznikne fotek obvykle méně, ale často působí jednodušeji a věnuji jim speciální čas při retuši. Co vše uvedená cena obsahuje a jak focení probíhá? Napište mi.

Chcete vidět ukázku? Prohlédněte si hlavní galerii portrétních fotografií. Nezapomeňte, že fotografie je možné pod jejich popisem dále rozkliknout na podrobnější informace a další fotografie z konkrétní realizace.

Přečtěte si stručný článek jak se připravit na fotografování portrétů. Vyžádejte si info co vše obsahuje základní cenová nabídka.

Od 7 000 Kč

TOPlist